Sniper Elite III İle Eğlenmeye Hazır Mısınız?

Son zamanlarda piyasaya çıkan oyunlardan Sniper Elite III’ü sizler için inceledik. Oyun Analiz ekibi olarak yeni çıkan Playstation 4 oyunlarını incelemeye tam gaz devam ediyoruz.

Oyun, çatışmanın içinde başlıyor ve size büyük ve zor bir görev düşüyor. İyi bir nişancıya her zaman büyük bir görev düşer. Sniper’ınızın dürbününü iyi kullanmanız ordunuza büyük bir katkı sağlamanız demektir. Herşey sizin iyi ve keskin bir nişancı olup, olmamanıza bağlıdır.

Oyunun grafikleri yeterince iyi değil. Playstation 4 konsolunda rekabette iç içe olduğu diğer oyunlara göre grafik açısından beklenenin altında. Ses konusunda da aynı şekilde, çatışma sesleri gerçeğe benzetilmeye çalışılırken, tam tersi fazla abartı ve gerçek dışı olmuş. Oynanış ise karakterinizin kontrolü dışında gerçekçi. Özellikle nişan alırken, karakterinizin kalp, nefes sesleri bile nişan almanızı oldukça etkiliyor.

Playstation 4’te beklenenden vasat bir oyun olan Sniper Elite III’ün özellikle grafikleri, sesleri ve oynanışı en azından Playstation 4 konsoluna yakışacak bir oyuna benzemiyor. Yapımcı Rebellion, oyunun amacını diğer oyunlardan farklı olarak, silahlarınızla karşılıklı saldırmak yerine pusarak, saklanarak düşmanınızı sinsice avlamanız, öldürmeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir